Home Гроші Виробники Житомирщини похизуються продукцією на сторінках грузинського журналу

Виробники Житомирщини похизуються продукцією на сторінках грузинського журналу

90
0
Підприємства Житомирщини можуть презентувати свою продукцію на шпальтах іміджевого журналу «Український бізнес у Грузії 2013».
 
Посольство України в Грузії запрошує підприємства області до участі у грузинсько-українському проекті. 
 
У першому кварталі 2013 року має вийти третій номер щорічного іміджеві-цільового журналу. Житомирським підприємствам надається можливість приєднатися до проекту і презентувати свою продукцію широкому колу потенційних партнерів у Грузії на сторінках журналу. Така презентація створить передумови для встановлення довгострокових партнерських відносин і виходу на грузинський ринок.
 
Зокрема, з урахуванням потреб і розвитку окремих ринків в Грузії, найбільші експортні переваги на сьогодні мають продукція та послуги у таких сферах як паливно-енергетична, хімічна, транспортна, будівельна, машинобудівна, аграрна, інноваційні технології, туризм та інші.
 
Посольство вважає, що випуск журналу «Український бізнес у Грузії 2013» слугуватиме подальшому поглибленню українсько-грузинських торгівельно-економічних зв’язків і популяризації виробничих і експортних можливостей Житомирщини.
 
Посольство надасть всебічне сприяння українським підприємствам з налагодження взаємовигідного економічного співробітництва з грузинськими компаніями та встановленню контактних зв’язків із «Georgian Business Group». Контактний е-mail: GBWeek@com, UkrainianBusinessInGeorgia@gmail.com 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here