Головна Війна Влада відшкодує комунальні витрати громад, які безкоштовно прийматимуть переселенців

Влада відшкодує комунальні витрати громад, які безкоштовно прийматимуть переселенців

355
0

Компенсацію з бюджету отримають територіальні громади, які дали прихистили українців, котрі змушені поїхати з домівок через російську агресію.

Відповідну постанову прийняла Верховна Рада 11 березня.

Про це на своїй сторінці написав Олексій Чернишов – міністр розвитку громад та територій України:

«Компенсацію комунальних витрат можуть отримати громади, які дали безкоштовний прихисток переселенцям у будівлях, приміщеннях комунальної форми власності (у школах, садочках та ін.). Мова йде про всі витрати, пов’язані з теплопостачанням, водопостачанням, водовідведенням, газопостачанням, купівлею дров, палетів та вугілля».

Він також добав, що для отримання відшкодування громадам достатньо подати заяву до військової адміністрації та чеки або скани, які підтверджують оплату комунальних послуг. Важливо не пізніше третього робочого дня після звітного місяця. Військові адміністрації надсилатимуть Мінрегіону відповідні дані по громадам, а Мінрегіон буде готувати акт уряду про виділення коштів. 

Відшкодовуватися будуть витрати на комунальні послуги, що надані з 1 березня 2022 року. Тобто на початку квітня громади матимуть змогу подавати свої заявки на відшкодування.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here