Home Гроші Вперше за роки Незалежності обласний бюджет матиме 1 млрд грн власних надходжень,...

Вперше за роки Незалежності обласний бюджет матиме 1 млрд грн власних надходжень, – голова ОДА

116

 За рахунок фінансової децентралізації – реформи, впровадження якої ініціював Президент Петро Порошенко, – у 2018 році обласний бюджет вперше матиме 1 млрд грн власних надходжень.     

Про це зазначив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич під час засідання Ради регіонального розвитку.     

«Завдяки фінансовій децентралізації, реалізацію якої ініціював саме Президент Петро Порошенко, цього року вперше обласний бюджет буде мати 1 млрд грн власних надходжень. Такого не було за останні 27 років незалежності. Ми собі таке завдання ставили на початку планування бюджету, коли формували його на 2018 рік. І дуже приємно, що сьогодні за рахунок найголовнішої реформи в Україні, обласний бюджет Житомирщини матиме стільки надходжень», – наголосив Ігор Гундич.     

За інформацією департаменту фінансів ОДА, по завершенню 2018 року очікується понад 1 млрд грн власних надходжень до загального фонду обласного бюджету. Найбільше коштів очікують від податку на доходи фізичних осіб, яка складе понад 700 млн грн.     

Варто додати, що в обласному бюджеті на 2019 рік на капітальні видатки передбачається у 3 рази більше коштів, ніж у 2018 році. Їх спрямують на масштабні об’єкти, будівництво амбулаторій, капітальні ремонти тощо.     Нагадаємо, що з початку впровадження реформи децентралізації Житомирщина впевнено тримає лідерство серед інших областей та може однією з перших завершити процес об’єднання.

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич розповів про децентралізацію в області та наголосив на тому, що громада хоче чути не загальні цифри, а бачити конкретні результати децентралізації на місцях. Також керівник області окреслив перспективи 2019-2021 – показав ті наймасштабніші проекти, які будуть реалізовуватися на Житомирщині та стануть яскравими символами змін, а найближчим часом доповняться десятками проектів з ОТГ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here