Головна Гроші З 11 млн.грн. на підтримку аграріїв Житомирщини використано лише 3.4 млн.грн.

З 11 млн.грн. на підтримку аграріїв Житомирщини використано лише 3.4 млн.грн.

102
0

В поточному році  аграріям області  надається суттєва підтримка з обласного бюджету. За 9 місяців поточного року виділено 10,8 млн.грн.,  з них використано – 3,4 млн.грн. На придбання нетелів фермерськими господарствами з передбачених в обласному бюджеті на 2011 рік  2,4 млн.грн. –   використано 1,7 млн.грн.

У відродження галузі льонарства  спрямовано 824 тис.грн. обласних бюджетних коштів.  Це дасть змогу в наступному році подвоїти площі посіву під цією культурою.

Крім того, по результатах вирощеного та зданого на переробку цукрового буряку, господарствам населення надається компенсація витрат 100 грн. на тонну. Загалом на це передбачено 3 млн.грн. 

Заплановано виділити 1,5 млн.грн. на відшкодування насіннєвим господарствам вартості вирощування сортового та високо репродукційного посадкового матеріалу картоплі, призначеного для  безкоштовного надання (по 20 кг) господарствам населення. 

Ведеться робота по освоєнню 700 тис.грн. коштів обласного бюджету, виділених на підтримку бджільництва, повідомляє управління агропромислового розвитку Житомирcької облдержадміністрації.

 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here