Home Політика Громадські організації дали Верховній Раді час на саморозпуск до 3 листопада

Громадські організації дали Верховній Раді час на саморозпуск до 3 листопада

89

Всеукраїнський форум громадських організацій вимагає негайно розпустити Верховну Раду і провести вибори депутатів.

Відповідне звернення було прийнято на форумі громадських організацій України в п’ятницю в Києві. Форум був ініційований ВГО "Ніхто крім нас", співорганізаторами виступили ВГО "Коаліція Учасників Помаранчевої Революції", Громадський комітет "Наступ", 17 інших громадських організацій і об’єднань. На форум зібралося до 200 осіб.
 
"Своєю безвідповідальною, антинародною і антидержавницькою діяльністю ви остаточно вичерпали ліміт нашого терпіння. Ви дискредитували себе щоденним звуженням і скасуванням соціальних, економічних та громадянських прав і свобод, погіршенням нашого життя", – йдеться у зверненні до парламенту.
 
Автори звернення вважають, що Верховна Рада "у тому вигляді, якою вона є зараз, не відповідає своєму покликанню", а "повернути життя на краще можливо лише змінивши склад законодавчого органу".
Всеукраїнський форум називає парламент нелегітимним, прийняті ним закони непрофесійними і антисоціальними.
 
У документі наголошується, що форум громадських організацій дає парламенту строк до 3 листопада, щоб саморозпуститися. У цей день вони обіцяють провести у всіх регіонах біля обласних рад свої акції.
В іншому випадку, стверджують у Всеукраїнському форумі громадських організацій, 5 листопада в Києві пройдуть аналогічні акції та громадські збори.
 
Текст звернення буде направлений президентові України Віктору Януковичу
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here