Головна Гроші Залишок освітньої субвенції Житомира та Бердичева можна перевірити онлайн

Залишок освітньої субвенції Житомира та Бердичева можна перевірити онлайн

118
0

 

Фінансування освітньої галузі, зокрема, здійснюють за допомогою освітніх субвенцій. Залишок освітніх субвенцій відтепер можна перевірити за містами. Про це йдеться на сайті АМУ із посиланням на блог OpenSchool.
 
Наразі, на OpenSchool можна перевірити інформацію про субвенції Житомира та Бердичева онлайн.
 
Як зазначив регіональний консультант з бюджетних питань АМУ Сергій Гаращук, субвенція спрямовується на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників навчальних закладів. 
 
У разі задоволення потреби у поточних видатках за рахунок субвенції та за умови відсутності простроченої бюджетної заборгованості субвенція може спрямовуватися на такі видатки:
•придбання шкільних автобусів для перевезення дітей із загальноосвітніх закладів освіти, які будуть оптимізовані/об’єднані /реорганізовані;
•оновлення навчальної та матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти, які оптимізовані/об’єднані/реорганізовані або які повністю укомплектовані і до яких будуть довозиться учні закладів загальної середньої освіти;
•придбання підручників і посібників закладів загальної середньої освіти (за погодженням з МОН);
•оснащення закладів загальної середньої освіти засобами навчання з фізики, хімії, біології, географії, математики, навчальними комп’ютерними комплексами з мультимедійними засобами навчання (інтерактивна дошка, інтерактивна панель із вмонтованим комп’ютером, мультимедійний проектор, під’єднаний до комп’ютера вчителя, учнівське комп’ютерне обладнання, програмне забезпечення, електронні підручники, комутаційне обладнання тощо, навчальним обладнанням і методичним забезпеченням для початкової школи);
•підключення закладів загальної середньої освіти до інтернету, насамперед у сільській місцевості.
 
«Разом з тим, не допускається спрямування цієї субвенції на закупівлю товарів, робіт і послуг, які безпосередньо не пов’язані з оплатою поточних видатків; оплату посередницьких послуг; здійснення заходів, метою яких є отримання прибутку», – зауважив С.Гаращук.
 
Усім, хто бажає, надається можливість подати запит через електронну форму, розміщену на сайті OpenSchool, щодо того населеного пункту, якого немає у зведеній аналітичний таблиці.


 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here