Головна Гроші Житомирщина планує експортувати до Індонезії граніт, сільгосптехніку та будівельні матеріали

Житомирщина планує експортувати до Індонезії граніт, сільгосптехніку та будівельні матеріали

112
0

З метою розширення міжрегіонального і торгово-економічного співробітництва та на запрошення Посольства Індонезії в Україні делегація Житомирської області на чолі з головою облдержадміністрації Сергієм Рижуком з 19 по 22 жовтня перебувала з офіційним візитом у Республіці Індонезія.

В ході візиту відбулась зустріч в торгово-промисловій палаті Джакарти з представниками бізнесових структур, під час якої підприємцям Індонезії було надано інформацію щодо економічного розвитку Житомирщини, комерційні пропозицій підприємств нашого регіону та проведено презентацію інвестиційного потенціалу області. 

Під час зустрічі мова йшла по налагодження прямих взаємовигідних поставок граніту з Житомирщини до Індонезії. Крім цього, була запропонована співпраця у таких сферах, як лісове та деревообробне, сільське господарство, будівельна індустрія, харчова та легка промисловість. 
 
У агропромисловому комплексі запропоновано налагодити постачання до Індонезії сільськогосподарської техніки та сучасного обладнання для вирощування птиці, виробництва сухого молока, кондитерських виробів, зернових культур, кукурудзи тощо.

Крім того, опрацьовувалось питання залучення вітчизняних будівельних компаній до вказаних робіт, постачання будівельних, залізобетонних матеріалів, сировини для будівництва доріг.

Також в рамках візиту проведено зустріч з губернатором провінції Західна Ява, в ході якої керівники регіонів презентували можливості своїх територій, знайшли спільний інтерес та домовились про укладання міжрегіональної угоди, якою закріплюватимуться основи та напрямки співпраці. 
 
Загалом, індонезійською стороною була високо оцінена ініціатива керівництва Житомирської обласної державної адміністрації щодо розширення міжрегіонального співробітництва, адже це був перший візит регіональної влади в історії двосторонніх українсько-індонезійських відносин.

За повідомленням головного управління економіки облдержадміністрації.

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here