Головна Гроші Житомирщина посіла 6 місце в Україні за обсягами промислового виробництва

Житомирщина посіла 6 місце в Україні за обсягами промислового виробництва

163
0

У міжрегіональному рейтингу за індексом промислової продукції область посіла 6 місце. Статистичні звіти свідчать про зростання обсягів виробництва на 13%. Водночас по країні аналогічний показник становить 9 %.

Про лідируючі галузі в економіці регіону розповідає начальник відділу промисловості головного управління статистики в області Ірина Клименко:

«З початку року найбільших темпів приросту досягнуто у машинобудуванні – у півтора рази, у металургії та виробництві готових металевих виробів – 26%, у добувній промисловості – 19%. На 7-13% збільшились обсяги у харчовій промисловості, виробництві неметалевої мінеральної продукції, целюлозно-паперової галузі; на 3 % та 2% відповідно – у легкій та хімічній промисловості. В той же час у деревообробці відбулось падіння виробництва майже на 22%»

Щодо окремих видів продукції, на Житомирщині більше, ніж торік, вироблено паперу та картону, бетонних блоків та виробів з граніту, котлів центрального опалення та відеоапаратури. У харчовій промисловості зросло виробництво молочної та рибної продукції, свинини та яловичини, жирових спредів та сумішей.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here