Home Гроші Житомирська область заборгувала залізниці понад 6 млн. грн.

Житомирська область заборгувала залізниці понад 6 млн. грн.

98
0
Житомирська область заборгували Південно-Західній залізниці понад 6 з половиною мільйонів гривень за перевезення пільгових пасажирів.
 
За перевезення впродовж минулого року залізницею недоотримано від адміністрації Житомирщини майже 4 з половиною мільйони гривень. Цього року область винна залізничникам трохи більше 2 млн. грн.
 
В середньому Житомирщина розраховується за перевезення пільгових пасажирів на 50%, повідомляє прес-служба Південно-Західної залізниці. 
 
Загалом за останні три роки залізницею недоотримано компенсації від державних адміністрацій України за перевезення пільгових категорій громадян 183 млн грн.
 
Дані кошти можливо було використати на проведення ремонтів моторовагоного рухомого складу, збільшення кількості вагонів у приміських електропоїздах та утримання їх у належному санітарно-технічному стані. 
 
Серед інших цьогорічних боржників залізниці – Київ (12 млн. грн), Київська область (6 млн.грн), Вінницька (2 млн. грн), Чернігівська (1 млн. 800 тис. грн), Сумська (600 тис. грн) та Хмельницька (800 тис. грн). 
 
Previous articleЗловмисник обчистив магазин на 10 тис. грн.
Next articleОлія може подорожчати на 1,5 гривні – експерт

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here