Home Гроші «Житомиргаз» наголошує на вчасній оплаті за послугу розподілу газу, інакше рахунки боржників...

«Житомиргаз» наголошує на вчасній оплаті за послугу розподілу газу, інакше рахунки боржників можуть арештувати

523

Виконуючи рішення суду виконавча служба або приватний виконавець можуть накласти арешт на усі рахунки боржника. У тому числі й на кошти, які громадянин отримав за програмою Президента «Є-підтримка».

Станом на кінець січня 2022 року борги побутових споживачів перед АТ «Житомиргаз» сягнули 25 млн грн. Найбільше заборгували за послугу розподілу газу у м.Житомир та Житомирському районі – майже 15 млн., більше 4,5 млн. у Бердичівському, близько 3 млн у Новоград-Волинському, стільки ж у Коростенському. У компанії відзначають, що з недобросовісних платників стягуватимуть борги у судовому порядку, тож клієнти нестимуть додаткові фінансові витрати.

Задоволення позовних вимог компанії передбачає сплату боргу та всіх судових витрат, які покладаються на боржника. У випадку несвоєчасної оплати заборгованості, після винесення судового рішення, споживачу-боржнику доведеться сплатити ще й виконавчий збір – 10% від суми боргу. Також неплатежі ставлять під загрозу отримання споживачами житлової субсидії.

«Несплачуючи декілька місяців за рахунками, споживач мусить усвідомлювати відповідальність та можливі наслідки. Стягнення боргу через суд і арешт банківських рахунків – крайня міра. Цьому передує письмове попередження і споживач ще має певний час для того, аби самостіійно погасити борг або укласти договір реструктуризиції», – розповідає директор комерційний Людмила Усик.

АТ “Житомиргаз” закликає клієнтів відповідально підійти до оплати послуг та дотримуватись платіжної дисципліни, оскільки своєчасна оплата за доставку газу – це гарантія безпечної та безеперебійної доставки блакитного палива споживачам.

Стабільна робота газотранспортної системи області залежить від регулярних фінансових вливань, які реалізуються на утримання газорозподільних мереж і споруд на них. Модернізація, капітальні та поточні ремонти фінансуються з коштів, що надходять від жителів регіону у вигляді плати за доставку газу. Тому прогалини в сплаті за послугу доставки можуть відстрочити вже заплановані заходи.

АТ «Житомиргаз» нагадує споживачам, що сплатити за доставку газу можна онлайн за допомогою сервісів 104.ua. Одні з найпопулярніших – вайбер-бот 7104ua та мобільний додаток 104.ua. З їхньою допомогою можна передавати показники лічильників газу та переглядати їх історію, перевіряти нарахування та архів оплат, завантажувати квитанції та сплачувати за розподіл газу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here