Home Гроші Житомирська обласна рада на позачерговій сесії виділила 2 млн грн на територіальну...

Житомирська обласна рада на позачерговій сесії виділила 2 млн грн на територіальну оборону регіону

516

Розгляд відповідного рішення ініціювала фракція «Слуга Народу» в обласній раді.

Кошти виділяються безпосередньо бригаді територіальної оборони Житомирщини, яка визначатиме їх розподіл для вирішення першочергових потреб. 

«Скликання позачергової сесії обласної ради було ініційоване мною, як головою обласної ради, та головою облдержадміністрації. Було також відповідне звернення депутатів від партії «Слуга Народу». Воно було підтримане всіма політичними силами без винятку. Коли питання стосується підтримки територіальної оборони, весь депутатський корпус – єдиний», – зазначив голова Житомирської обласної ради від партії «Слуга Народу» Володимир Федоренко.

Також за ініціативи депутатів фракції «Слуга Народу» сьогодні відбулося позачергове засідання Житомирської міської ради. Депутати підтримали виділення 1,6 млн грн на потреби Житомирського батальйону територіальної оборони.

Нагадаємо, що рішення про скликання позачергових сесій місцевих рад Житомирщини для виділення грошей на потреби тероборони було ухвалено на екстреному засіданні Політради обласної організації  партії «Слуга Народу» в прикордонному Овручі. Планується, що відповідні сесії відбудуться найближчими днями.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here