Найвідоміший Дружбівський кар’єр “Кварц”, який через блакитну воду та білі скелясті насипи називають Житомирським Памуккале та Житомирськими Мальдівами, продали з аукціону за вдвічі нижчою ціною, ніж пропонувалася спочатку.

Замість 4,8 млн грн (перший аукціон не відбувся через відсутність учасників), кар’єр із майновою базою продали за 2,8 млн грн з початковою ціною 2,4 млн грн. Переможець – ТОВ “Імуногенетика”, його кінцевий бенефіціарний власник – громадянин Ізраїлю Цацкін Георгій Маркович.

Фірма-переможець запропонувала ціну лише на 1 грн вищу. У другому раунді вища пропозиція відрізнялася теж лише на 1 тис. грн

Зниження початкової ціни, а також участь в аукціоні двох фірм із однаковим статутним капіталом (лише по 1 тис. грн, що означає, що гарантія зобов’язань і відповідальності фірми – лише 1 тис. грн), різниця “ціни” ставок лише в 1 грн та 1 тис. грн може свідчити про змову учасників аукціону, що часто трапляється при торгах через майданчики Prozorro.

Цікаво, що запропоновані ставки під час аукціону зросли лише на 390 тис. грн.  

Фактично “Кварц” обійшовся лише в 75 тис. дол.

Що відомо про учасників аукціону

ТОВ “Імуногенетика” – переможець аукціону, запропонувало 2 810 501 грн.

Зареєстроване у 2019 році, розмір статутного капіталу – 1 тис. грн. Зареєстроване в Броварах. Основний вид діяльності – ветеринарна діяльність, неспеціалізована оптова торгівля, дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук.

Засновники – Цацкін Георгій Маркович, громадянин Ізраїлю, вніс до статутного капіталу ТОВки 500 грн. Ще один із засновників – Коваль Дмитро Віталійович, громадянин України, вніс теж 500 грн до статутного капіталу. Свідоцтво платника ПДВ ТОВ “Імуногенетика” видано лише 4 січня 2023 року, попереднє – анульоване контролюючим органом у 10 листопада 2022 року через відсутність поставок та ненадання декларацій.

ТОВ “Макситоргбуд” – зареєстровано у 2016 році в Києві. Розмір статутного капіталу – 1 тис. грн. Власник – Клубікіна Віта Вікторівна. 

Основний вид діяльності – виробництво машин і устатковання для сільського та лісового господарства.

Що продали?

Єдиний майновий комплекс Державного підприємства Дружбівський кар’єр нерудних копалин “Кварц” (код за ЄДРПОУ 07624867) розташований за адресою: Житомирська обл., Коростенський р-н, смт Дружба, вул. Миру, 1. 

До складу ЄМК входить 24 одиниці нерухомого майна, загальною площею 9210,9 кв.м. Земельна ділянка площею в 128 га перебуває в постійному користуванні.

Основний вид діяльності – добування піску, гравію, глин і каоліну.

Об’єкти вузол розгрохотки з галереями загальною площею 221,2 кв.м; будівля відвантажування з прибудовами, бункер з лотками (8 шт.) загальною площею 138,3 кв.м; фінське сховище площею 1493,4 кв.м, які зареєстровані у Реєстрі прав власності на нерухоме майно, в наявності відсутні. 

Також на балансі підприємства перебувають об’єкти, що не підлягають приватизації, а саме: технологічна дорога в напрямку села Рудня-Радовельська 6,1 км (3,4 км асфальтована, 2,7 км щебенева) (літ. ТД1, ТД2).

Читайте також: на Житомирське Памуккале приїжджають тисячі туристів.

Дивіться також: Дружбівський кар’єр не втрачає свою популярність навіть у війну.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here