Home Кримінал 5 років позбавлення волі за розбещення малолітніх та зберігання дитячої порнографії: у...

5 років позбавлення волі за розбещення малолітніх та зберігання дитячої порнографії: у Житомирі засудили киянина

800

Ще у квітні 35-річний житель столиці через анонімний Телеграм-бот надписав двом малолітнім дівчатам повідомлення сексуального характеру. Чоловік на своєму телефоні зберігав 200 графічних та відеоматеріалів з дитячою порнографією.

Про це пише Житомирська обласна прокуратура:

Ювенальний прокурор у суді довів, що у квітні 2021 року 35-річний житель Києва скоїв злочини проти статевої свободи і статевої недорканості малолітніх та основних принципів суспільної моралі. Від його кримінальних дій потерпіли двоє малолітніх жителів Житомира.  Зокрема, через анонімний Телеграм-бот, зі свого телефону обвинувачений надсилав 12-річній дівчинці повідомлення, що спонукають до дій сексуального характеру“, – йдеться в повідомленні

Для розбещення іншого малолітнього зловмисник використав  телефонний застосунок Viber, надсилаючи йому приватні повідомлення з аналогічним змістом. Крім цього, фігурант справи на власному телефоні зберігав понад 200 графічних та відеофайлів і скриншотів з різноманітних чатів, які, за висновками експертів, є дитячою порнографією. Чоловіка засуджено до 5 років тюрми.

Нагадаємо, що у Житомирі викрили чотирьох дівчат-порномоделей 20-22 років.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here