Home Кримінал Депутати обурені цинічними діями міліціонерів під час затримання продавця на Довженка. ВІДЕО

Депутати обурені цинічними діями міліціонерів під час затримання продавця на Довженка. ВІДЕО

144

На черговій сесії Житомирської районної ради 17 червня до порядку денного внесли питання щодо направлення депутатського звернення у правоохоронні органи. Така пропозиція виникла після того, як кілька днів тому на зупинці по вулиці Довженка у Житомирі міліціонери затримали одного з фермерів району, який реалізовував власну молочну продукцію.

Відео цього затримання відзняли очевидці та виклали в інтернет. Там видно, що люди у формі скрутили руки, одягнули наручник і поклали на землю чоловіка. При цьому, вони застосовували до затриманого й фізичну силу. Дещо послабили свій натиск правохоронці лише тоді, коли усі навколо почали кричати, що продавець побілів і йому зле. Для затриманого викликали швидку, яка й надала йому необхідну медичну допомогу. Самі правоохоронці відзначили, що на місце події прибули через скарги мешканців навколишніх будинків, які стверджували, що фермер продає свою продукцію у спеку і дехто нібито отруївся придбаним товаром.

Депутати Житомирської міськради не виправдовують дій фермера, який дійсно торгував не у визначеному для цього місці, але його злочин не такий значний, щоб застосовувати такі міри. Зокрема, міліціонери могли б обмежитися зауваженням чи штрафом, а натомість своїми діями ледь не довели порушника до смерті.

«Вони цинічно і зухвало поводили себе. Правоохоронці мають захищати, а не вчиняти такі ганебні вчинки. Вважаю, що це порушення прав громадянина України, тому керівництво УМВС має провести неупереджене розслідування та розібратися з тим, що коїлося на Довженка. Дійсно у місті існує проблема вуличної торгівлі, але боротися з нею такими методами – це занадто. Напевно все ж треба говорити й про очищення в лавах правоохоронних органів, бо людям із таким підходом до роботи, там не місце», – зауважив депутат Володимир Оржехівський, який і підготував відповідне звернення.

Також у райраді просять правоохоронців прозвітували про результати свого розслідування та перевірки, а в місської ради проситимуть врегулювати ситуацію з місцями на ринку для фермерів Житомирського району.


Юлія ДЕМУСЬ

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here