Home Гроші Інженера та підрядника, які “відмили” 220 тис. на каналізації судитимуть

Інженера та підрядника, які “відмили” 220 тис. на каналізації судитимуть

372

Ексдиректору підприємства інкримінують заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, а інженера з технічного нагляду, який заразом є приватним підприємцем, обвинувачують у службовій недбалості, що спричинило шкоду державним інтересам.

“За даними слідства, обвинувачений, який на той час обіймав посаду директора підприємства, відповідно з укладеним договором, у 2017 році зобов’язався реконструювати каналізаційну систему в одному із селищ міського типу Житомирщини. На роботи з місцевого бюджету було виділено 1,3 млн грн”, – повідомляють у прокуратурі.

Однак підрядник порушив умови договору, які стосувались обсягу робіт та використання необхідних матеріалів. Окремі цикли реконструкції, зокрема, прокладання трубопроводу, встановлення колодязів тощо взагалі не були виконані. При цьому він склав недостовірні документи та надав для оплати.

В свою чергу інженер-приватний підприємець, обов’язком якого було перевірити відповідність виконаних робіт та дотримання технологічного процесу реконструкції затвердженому проекту, підписав акти з неправдивими відомостями.

Це призвело до зайво витрачених з бюджету понад 220 тис. грн, якими підрядник заволодів. Наразі на майно директора накладено арешт.

Також до суду заявлено позов про стягнення з обвинувачених заподіяних збитків.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here