Протягом 11 лютого правоохоронці Житомирського, Коростенького та Бердичівського відділів поліції виявили у чотирьох жителів області наркотичні засоби, серед яких – канабіс, конопля та метадон.
Про це повідомляє поліція Житомирської області
Так, 11 лютого близько 19:20 коростенські оперативники помітили на залізничному вокзалі міста підозрілого чоловіка. Під час перевірки його документів з’ясувалося, що 43-річний житель Малинського району перебуває в розшуку за ухилення від відбування покарання.
Тоді правоохоронці доставили його до місцевого відділу поліції, де вже під час поверхневої перевірки у малинчанина було виявлено та вилучено пластинку з невідомими таблетками. Сам чоловік пояснив, що це наркотична речовина, метадон, і зберігав він її для вживання.
Ще один подібний факт виявили коростенські поліцейські того ж дня вранці на одній із вулиць райцентру. Поведінка 29-річної дівчини викликала посилену увагу. У ході розмови з нею оперативники дізналися, що годиною раніше жінка придбала у невідомого чоловіка наркотик – метадон, який заховала у камеру схову торгівельного закладу, аби «пройтися по магазинам», та потім повернутися за ним.
У ході проведення подальших заходів зазначені наркотичні речовини правоохоронці знайшли та вилучили, дівчину ж доставили до Коростенського відділу для з’ясування всіх обставин.
11 лютого підозрілу громадянку зупинили й поліцейські Бердичівського відділу. З їх слів, жителька району поводила себе підозріло, а у ході розмови із правоохоронцями повідомила, що в її жіночій сумці знаходиться наркотик, метадон, після чого передала його поліцейським.
Правоохоронці доставили жінку до місцевого відділу поліції, де серед її особистих речей виявлили та вилучили ще й суху подрібнену речовину зеленого кольору, ззовні схожу на канабіс.
Так, того ж дня близько 4:40 ранку під час патрулювання у Житомирі поліцейські зупинили 34-річного місцевого жителя. У ході його поверхневої перевірки в кишені джинсів було виявлено та вилучено пластиковий контейнер із речовиною, схожою на коноплю.
В усіх випадках слідчі місцевих відділів поліції вже готують відповідні документи для направлення речовин та рослин на експертні дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при МВС, відповідно до висновків яких і буде дано остаточну кваліфікацію подіям.
Законодавством такі протиправні дії караються штрафом від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2 років, або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років, або позбавленням волі на той самий строк.