Головна Кримінал Мешканець Житомирщини продавав ”шпигунські прилади”

Мешканець Житомирщини продавав \”шпигунські прилади\”

123
0
26-річний приватний підприємець замовляв через мережу Інтернет і отримував з Китаю у поштових відправленнях спеціальні засоби негласного отримання інформації. Офіційно він працював у сфері надання послуг у сфері інформаційних технологій та продажу і ремонту мобільних телефонів, повідомила прес-група УСБ України в Житомирській області.
 
Торговцю «шпигунськими іграшками» було відомо про кримінальну відповідальність за свої дії, тож працював він лише із перевіреними клієнтами та за попереднім замовленням. 
 
Правоохоронці затримали правопорушника «на гарячому» під час реалізації спецзасобу, закамуфльованого під авторучку із вбудованими аудіо-відеозаписуючими пристроями.
 
Згідно з висновком Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБ України, вилучений пристрій за своїми характеристиками відноситься до спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, торгівля якими підлягає обов’язковому ліцензуванню.
 
Стосовно правопорушника слідчими УСБУ в Житомирській області порушено кримінальну справу, по який триває слідство. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here