Home Політика Янукович знову пообіцяв декриміналізувати Тимошенко

Янукович знову пообіцяв декриміналізувати Тимошенко

108
Президент Віктор Янукович ще раз обіцяє змінити статті кримінального кодексу, за якими засуджена Юлія Тимошенко. Про це він сказав під час ланч-конференції в Давосі, організованої фондом Пінчука, пише Українська правда.
 
"Що стосується справи, за якою Тимошенко відбуває покарання. Це питання суперечливе, я отут згодний з вами, пан президент, сказав Янукович, звертаючись до модератора панелі – екс-лідера Польщі Олександра Кваснєвського.
 
"У політико-юридичній площині – нам треба вдосконалювати наше законодавство. Статті 364, 365 повинні більше відповідати європейським стандартам. І так воно й буде найближчим часом", – сказав Янукович.
 
Він дорікнув своїм попередникам, які "20 років не займалися вдосконалюванням" кримінального кодексу в цій частині.
 
"Прийде час, коли подібного роду злочину (за які засуджена Тимошенко), будуть розглядатися в політичній площині. Або, як у Польщі, де їх розглядає трибунал", – додав Янукович.
 
Однак, за його словами, сьогодні необхідно керуватися діючим кримінальним кодексом.
 
"Це питання спірне. Я не кажу, що претендую на право істини, але коли наші опоненти говорять, що істина – це те, що говорять вони – на істину впливає тільки Всевишній", – сказав Янукович.
 
"Ми повинні жити в площині сьогоднішнього законодавства неправильно обвинувачувати, у тому, що хтось виконує чинні закони України", – додав він. 
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here