Home Кримінал Міліціонери вилучили зброю, неякісні продукти та ”вполювали” неплатників аліментів

Міліціонери вилучили зброю, неякісні продукти та \”вполювали\” неплатників аліментів

69
0
Працівники міліції продовжують проводити профілактичні заходи на Житомирщині. Цього разу під пильний нагляд міліціонерів потрапив Радомишльський район.
 
Особливу увагу правоохоронці  приділяли виявленню фактів самогоноваріння, особливо з подальшою його реалізацією. Відтак, міліціонерам вдалося зупинити щонайменше 4 підпільні гуральні та вилучити  45 літрів самогону та 148 літрів закваски.
 
Під час проведення профілактичних заходів міліціонери перевіряли реєстрацію зброї. Було перевірено понад двох десятків власників різних видів зброї. В результаті, вилучено мисливську гладкоствольну рушницю, 2 пристрої для відстрілу гумових куль, а також відповідні дозволи у господарів, які зберігали зброю з грубими порушеннями встановлених вимог. 
 
Окрім того, в одному з помешкань Радомишля міліціонери знайшли 3 незареєстровані мисливські рушниці, серед яких лише одна має серійний номер. Також в оселі було вилучено понад сотні набоїв різного калібру як до спортивної, так і вогнепальної зброї. 
 
Працівники ветеринарної міліції перевіряли торговельні заклади Радомишльського району. Правоохоронці виявили різні порушення ветеринарно-санітарних вимог та вилучили  18 кг недоброякісного м’яса, 32 кг ковбасних виробів та ще 25 кг рибопродуктів.
 
"Вполювали" міліціонери й злісних неплатників аліментів. Дільничні інспектори міліції встановили місце перебування двох жителів району, які всіляко намагаються уникнути відповідальності за утримання власних дітей. 
 
Previous articleОприлюднено відео останніх хвилин життя охоронців \”Каравану\”. Відео
Next articleДебой відкупився від житомирян зупинкою, світлофором та майданчиком

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here