Home Місто Дебой відкупився від житомирян зупинкою, світлофором та майданчиком

Дебой відкупився від житомирян зупинкою, світлофором та майданчиком

77
0
Міський голова Володимир Дебой зустрівся з мешканців проїзду Андріївського, які страйкували минулого тижня.
 
Керівник міста провів виїзну робочу нараду по найгостріших питаннях благоустрою вулиці. Міський голова повідомив, що єдиним шляхом вирішення питання сміттєзвалища – будівництво сучасного сміттєпереробного заводу, але це питання не одного дня.
 
За повідомленням прес-служби міської ради, люди розуміють, що будівництво заводу для міста непідсильне, а вирішити одразу проблему сміттєзвалища, до якого десятками років нікому не було діла,  не можливо.
 
Житомиряни погоджуються, що сміттєзвалище все ж функціонуватиме, доки не буде інвестора, який би погодився збудувати сміттєпереробний завод. Тому звернулися до керівника міста із проханням встановити світлофори, тротуар по вулиці, аби люди могли безпечно ходити, зважаючи на постійний рух вантажних автомобілів.
 
Керівник міста Володимир Дебой пообіцяв у найближчий час облаштувати автобусну зупинку, встановити світлофор та дитячий майданчик. На часі – будівництво тротуару.
 
Житомиряни задоволені результатами зустрічі і обіцяють долучатися до благоустрою всією громадою. Так, мешканці планують висадити лісосмугу біля сміттєзвалища, аби хоч якось затримувати пил та запах.  
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here