Home Кримінал Міліціонери півроку шукатимуть посіви маку та конопель

Міліціонери півроку шукатимуть посіви маку та конопель

92
На Житомирщині традиційно у період з травня по жовтень міліціонери проводять оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Мак». У цей період правоохоронці виявлятимуть та знищуватимуть незаконні посіви маку та конопель.
 
Також міліціонери виявлятимуть осіб, причетних до скоєння злочинів і правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків. Крім того, мешканці, які займаються легальним посівом нарковмісних рослинних культур, але порушили чинне законодавство, також будуть взяті під контроль правоохоронцями, повідомляє прес-служба міліції. 
 
Торік при проведенні аналогічних заходів на території Житомирщини правоохоронці задокументували більше 180 незаконних фактів незаконного посіву маку та конопель. З незаконного обігу було вилучено більше 17 тисяч нарковмісних рослин, причому конопель кількісно більше. За цими фактами було порушено близько 100 кримінальних справ і складено 40 адміністративних протоколів.
 
Таким чином правоохоронці нагадують жителям області, за порушення законодавства, що стосуються посіву снодійного маку та конопель, передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.
 
За незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості до 100 рослин або конопель у кількості до 10 рослин – караються штрафом від 18 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
Посів або вирощування маку в кількості від 100 до 500 рослин або конопель від 10 до 50 розцінюється вже кримінально каране діяння, за яке передбачено в тому числі і арешт до 6 місяців або обмеження волі строком до 3 років.
 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here