Головна Кримінал Міліція допитує 16 співробітників EX.ua, конфіскували 200 серверів, сайт МВС ”ліг”

Міліція допитує 16 співробітників EX.ua, конфіскували 200 серверів, сайт МВС \”ліг\”

105
0
Міліція закрила файлообмінник EX.UA в рамках розслідування кримінальної справи за частиною 2 статті 176 Кримінального кодексу "Порушення авторських і суміжних прав". Про це повідомляється на сайті МВС, пише Gazeta.ua.
 
Приводом до порушення кримінальної справи послужили звернення, що надійшли на адресу МВС України від офіційних представників світових виробників програмного забезпечення-міжнародних корпорацій "Adobe Systems Inc.", "Microsoft Corporation", "Graphisoft Inc." І т.д.
 
У них повідомлялося, що їх програмні продукти вже довгий час незаконно поширювалися через веб-сайт ЕХ.ua.
 
31 січня був проведений обшук, санкціонований судом в офісному приміщенні, в дата-центрах. Вилучено, зокрема, 200 серверів із загальним об’ємом інформації більше 6000 терабайт.
 
Оперативники з’ясували, що адміністрацію ресурсу очолював громадянин Латвії. Зараз 16 працівників офісу компанії допитуються, а вилучена техніка спрямована на експертизу.
 
Скільки людей буде притягнуто до відповідальності в рамках розслідування цієї кримінальної справи, стане зрозуміло після проведення необхідних слідчих і процесуальних дій.
 
Відповідальність за статтею Кримінального кодексу України, за якою порушено кримінальну справу, передбачена у вигляді позбавлення свободи строком до 5 років з конфіскацією примірників творів та обладнання.
 
На даний момент (17:50 за Києвом) сайт МВС України "лежить" через надмірну кількість запитів.
 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here