Home Кримінал Міліція посилює контроль у зонах відпочинку

Міліція посилює контроль у зонах відпочинку

161

Правоохоронці у період масових відпусток та тривалих дитячих канікул посилюють увагу до місць проведення жителями області свого дозвілля, як то приміські лісопаркові зони, пляжі, бази відпочинку, санаторії, профілакторії, кемпінги, бари, розважальні центри тощо.

Причиною такої зацікавленості є бажання убезпечити відпочиваючих та попередити скоєння відносно них злочинів, як показує практика, найчастіше – крадіжок, та виявлення потенційних правопорушників.

Зокрема, повідомив заступник начальника УМВС – начальник міліції громадської безпеки УМВС України Житомирщини Валерій Марчевський, працівники внутрішніх справ уже перевірили близько 670 об’єктів на території області, що надають ті чи інші послуги для відпочинку полісян і зафіксували понад 5 тисяч адміністративних правопорушень, кожне сьоме з яких це розпивання спиртного або поява у п’яному вигляді у громадських місцях.

Нехтують громадяни не лише обмеженнями щодо вживання алкоголю, до якого, до речі, віднесено й пиво, але й правилами адміністративного нагляду, встановленого для певної категорії осіб, схильних до всіляких протиправних дій. Тут статистика свідчить сама за себе – кожен 5 злочин, зареєстрований на території області з початку року, скоєний особою, що раніше уже притягувалась до кримінальної відповідальності. 

ВЗГ УМВС України в Житомирській області

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here