Home Кримінал Міліціянти вилучила з присадибної ділянки бердичівлянина розквітлий снотворний мак

Міліціянти вилучила з присадибної ділянки бердичівлянина розквітлий снотворний мак

123
Дільничні інспектори Бердичівського міськвідділу міліції виявили насадження снотворного маку на присадибній ділянці 42-річного жителя райцентру. Господар намагався запевнити правоохоронців, що це самосій. Втім, працівники міліції мають обґрунтовані підозри щодо умисного порушення законодавства.

 

Про це повідомляє прес-сслужба міліції.

 

– Цей чоловік раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків, у тому числі за виготовлення і збут, – зазначив начальник Бердичівського МВ УМВС Роман Зайцев.

 

Слідчо-оперативна група вилучила з присадибної ділянки бердичівлянина 139 рослин снотворного маку, які нині направлені на експертне дослідження. Водночас розпочато досудове розслідування за ч.1 ст.310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.
Правоохоронці нагадують, що на території області тривають оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Мак 2015», метою яких є виявлення та попередження фактів незаконного вирощування нарковмісних рослин на присадибних ділянках жителів регіону.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here