Home Кримінал На смерть забили та порізали пилкою: двох жителів Бердичівського району засуджено до...

На смерть забили та порізали пилкою: двох жителів Бердичівського району засуджено до 14 та 12 років ув’язнення

441

За жорстоку розправу над односельчанином, яку двоє жителів Бердичівського району вчинили ще у 2016 році, суд призначив їм покарання у вигляді 14 та 12 років позбавлення волі зі сплатою 400 тис. гривень моральної компенсації, – повідомляє Житомирська обласна прокуратура.

“Прокурор у суді довів, що жорстоке вбивство у 2016 році скоїли двоє жителів (на той час один з них неповнолітній) Бердичівського району, 1996 та 1999 років народження.

Того дня вони спільно відпочивали у розважальному закладі міста Бердичева, куди старший приятель запросив неповнолітнього знайомого. Під час розмови старший парубок поскаржився, що має образу на односельчанина, який, на його думку, нібито причетний до смерті матері, за що мав намір помститися кривднику. Тому запропонував приятелю зробити це разом”, – розповідають у прокуратурі.

Власне сама подія сталась уночі. Хлопці на таксі приїхали до будинку колишнього співмешканця матері. Після того, як потерпілий відчинив двері, кривдники одразу на нього накинулись і нанесли тяжких травм, у тому числі жорстоких поранень ручною пилкою. Від отриманих ушкоджень 61-річний чоловік загинув на місці.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here