Головна Гроші Двоє посадовців “відмили” на утепленні гімназії близько мільйона гривень: на них очікує...

Двоє посадовців “відмили” на утепленні гімназії близько мільйона гривень: на них очікує суд

259
0

Депутата-підрядника та інженера з технагляду, які займались утепленням у одній із гімназій області судитимуть за зловживання з бюджетними коштами. Вони не виконували умов договору та надавали закладу недостовірну інформацію. Таким чином, на рахунок товариства, яке виконувало роботи з бюджету зайво було перераховано майже 930 тис. грн, – повідомляють у прокуратурі.

“Підрядник – директор товариства, депутат однієї з районних рад, зобов’язався виконати термомодернізацію навчального закладу. Відповідно до укладеного договору, вартість робіт становила понад 7,2 млн грн.

Однак умов договору не дотримався. Зокрема, не виконав більше двох десятків видів робіт з внутрішнього та зовнішнього оздоблення. Проте замовнику надав офіційні документи з недостовірними відомостями”, – йдеться у повідомленні.

В свою чергу, інженер з технічного нагляду проявив службову недбалість, адже належним чином не перевірив обсяги та якість робіт, виконаних підрядником. Це і призвело до того, що на підставі підроблених документів, на рахунок товариства надійшло зайвих 930 тис грн.

“Наразі на майно обвинувачених – квартиру, земельну ділянку та корпоративні права накладено арешт. Також заявлені позови про стягнення з фігурантів усієї суми заподіяних збитків”, – заначають у прокуратурі.

Проти директора приватного товариства відкрите кримінальне провадження за фактом заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах та службовому підробленні. А інженера очікує покарння за службову недбалість, що завдала істотної шкоди державним інтересам.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here