Home Кримінал На вулиці Житомира вийде додаткова кількість патрулів

На вулиці Житомира вийде додаткова кількість патрулів

94

Поліцейські активізують заходи для попередження та припинення правопорушень, а також виявлення та розкриття злочинів в обласному центрі у літній період.

Для цього до патрулювання міста з 1 червня залучені працівники підрозділів Головного управління Нацполіції в області. 1 червня на базі Житомирського відділу поліції відбувся перший спільний інструктаж поліцейських, які заступають на охорону публічного порядку у вечірній та нічний час в обласному центрі.

Тож патрульні, нацгвардійці та працівники ГУНП разом знайомились із оперативної ситуацією у місті та отримували завдання по відпрацюванню визначених територій.

Літній період – це час відпочинку більшості містян у парках, скверах, зелених зонах, поблизу водойм. Тому для забезпечення їх безпеки та спокою поліцейські працюють, у тому числі, і за новими, не характерними для зими, маршрутами, – розповів начальник Житомирського відділу Михайло Сорока.

Відтак з початком літа в обласному центрі запрацювало ще 11 додаткових патрулів, 9 з яких піших та 2 автомобільні. Загалом тепер щодоби у місті вартуватимуть правопорядок до 20 нарядів патрульних, поліцейських Житомирського відділу та ГУНП і нацгвардійців.

Також до превентивних заходів запропонували долучитись представникам громадських формувань, які уже найближчим часом ввійдуть у склади патрулів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here