Home Місто Біля Житомирського екологічного ліцею №24 почали будувати мультиспортивний майданчик

Біля Житомирського екологічного ліцею №24 почали будувати мультиспортивний майданчик

83

Будівельники розпочали роботи по проекту мультиспортивного майданчику біля Житомирського екологічного ліцею №24 Бюджету участі.

"Ми пройшли етап підготовки та експертиз всіх інстанцій і наразі розпочали будівельні роботи. Проект найбільший із усіх, що перемогли, але ми перші хто вийшов на будівельні роботи"- розповів Сергій Маковський, автор проекту.

Підрядники планують завершити будівництво за декілька місяців. Заплановано будівництво стадіону та спортивного майданчику. Спочатку буде побудовано дренажну систему, потім всі інші елементи.

"У нас є великий досвід будівництва спортивних об’єктів, і для нашої компанії важлива репутація. Тому будуємо майданчик на роки", – наголосив Юрій Шарагов, представник забудовника.

Це перший проект, який стосується будівництва, що перейшов з етапу підготовки документації, до виконання робіт.

"Сьогодні ми довели, що ініціативи людей можна реалізовувати за кошти бюджету. Найбільший та найдорожчий проект перейшов до стадії реалізації", – наголосив Сергій Намеснік, голова Координаційної ради Бюджету участі.

Як повідомляє прес-служба міськради, за проект мультиспортивного майданчику біля Житомирського екологічного ліцею №24 Бюджету участі минулого року проголосувало 940 житомирян, зайнявши 1 місце. Після виготовлення проектно-кошторисної документації вартість проекту зросла до 1 мільйону 400 тисяч гривень. Процес реалізації проектів розтягнутий у часі, адже стосується виготовлення та перевірки проектно-кошторисної документації.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here