Головна Кримінал На Житомирщині через приватний магазин мешканці райцентру можуть злетіти у повітря

На Житомирщині через приватний магазин мешканці райцентру можуть злетіти у повітря

79
0

У Житомирській області підприємець поставив магазин на відкритій газовій магістралі – через дві трубі середнього й низького тиску блакитне паливо йде на райцентр і кілька населених пунктів. Поряд – житлова п’ятиповерхівка. Люди бояться, що прибудова (магазин) тисне на труби, крім того – навіть незначний витік палива може потягти за собою вибух.

Зараз магазин просто тисне зверху на труби, а от взимку від перепаду температури магістраль може деформуватися.

Якось під магазином вже витікав газ – серед ночі, після грози. Тоді люди просто вчасно викликали спеціалістів, вони приїхали, розкопали магістраль, залатали, а от назад не закопали, кажуть, що роботам заважає магазин.

Виявляться, магазин на трубах зведено незаконно. Замість малої архітектурної форми підприємець звів капітальну споруду – кажуть у прокуратурі.

Представник власника магазину говорить  – коли зводили прибудову, то не знали, що тут труби. І пропонує – прибрати магазин за умови, що йому компенсують збитки. Чоловік каже – коли будували тут магазин, то газовики не вимагали в них жодних дозволів.

Однак суд вирішив, що прибудова все-таки незаконна і її треба знести. Щоправда, рішення і досі не виконано.

На момент приїзду знімальної групи магазин не зносили і газові труби не закопували. Люди потихеньку планують купувати собі нові квартири. 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here