Home Події Результати матчів 18 туру РОС-чемпіонату Житомирського району з футболу

Результати матчів 18 туру РОС-чемпіонату Житомирського району з футболу

123
0

25.09.2011 – статистика 

 «Метеор» (Василівка)– «Інтерстиль» Тетерівка 0:0

Стадіон: Кам’янка

Попередження: Левківський А., Васькевич С. – Ольшанський Д., Козлов Д.

Кам’янка – Ліщин/Лука 4:1 (1:0)

Стадіон: Кам’янка

Голи: Іванов К., Нікітенко Ю. (2), Лутай О. – Майструк Д.

Попередження: Марцун Б. – Томашевський О., Білошицький В., Єфіменко М.

Кодня – «Атлет» (Гуйва) 2:4 (2:2)

Стадіон: Троянів

Голи: Пухальський М., Сотник Р. – Макаєв В. (4)

Попередження: Сотник Р., Савчук А. – Макаєв В., Мельник А.

Троянів – Станишівка 2:0 (2:0)

Стадіон: Троянів

Голи: Антонюк Ю.

Попередження: Груша М., Шатило Р., Барановський С. (Станишівка)

Висока Піч – «Губернія» (Вереси) 1:3 (0:1)

Стадіон: Троянів

Голи: Харитончук О. – Подорожній О., Кварацхелія Д., Безверхий В.

Попередження: Подорожній О. (Губернія)

 «Танкіст» (Новогуйвинське) – «Промінь» (Левків) 8:2 (4:0)

Стадіон: Новогуйвинське

Голи: Ткачук М.(3), Прус О.(3), Сажин М. (2) – Лапинін Г., Ващенко Я.

Попередження: Ганько А., Ганько О. (Левків)

Іванівка – Оліївка 5:1 (3:1)

Стадіон: Новогуйвинське

Голи: Костриця О. (2), Богуш О. (3) – Левчук О.

 

Вереси – Сінгури 1:3 (1:1)

Стадіон: Вертокиївка

Голи: Тіторенко О. – Железняк Т., Савчук Ю., Ковальчук В.

 

ВертокиївкаГлибочиця 0:5 (0:1)

Стадіон: Вертокиївка

Голи: Павлюк Р. (2), Муляр В., Кузьміч М., Кравчук О.

 

Березівка – Зарічани 3:0 (команді «Зарічани», яка знялась з чемпіонату, зараховано технічну поразку)

Садки – «Кристал» (Озерене) 3:0 (команді «Кристал», яка знялась з чемпіонату, зараховано технічну поразку)

Турнірна таблиця

(станом на 26.09.11)

 

команда

і

в

н

п

м 

о

1

Танкіст (Новогуйвинське)

18

16

1

1

90-17

49

2

Атлет (Гуйва)

18

15

2

1

80-14

47

3

Глибочиця

18

13

1

4

44-21

40

4

Троянів

18

12

1

5

44-30

37

5

Метеор (Василівка)

18

11

3

4

56-15

36

6

Іванівка

18

10

4

4

47-23

34

7

Кодня

18

9

7

2

47-17

34

8

Кам’янка

18

10

2

6

5220

32

9

Ліщин-Лука

18

10

2

6

46-38

32

10

Садки

18

8

5

5

47-31

29

11

Кристал (Озерне)

18

9

0

9

48-37

27

12

Промінь (Левків)

18

9

0

9

4941

27

13

Інтерстиль (Тетерівка)

18

7

5

6

47-37

26

14

Висока Піч

18

8

1

9

43-35

25

15

Губернія (Вереси)

18

7

3

8

43-37

24

16

Станишівка

18

7

1

10

33-31

22

17

Оліївка

18

4

2

12

27-66

14

18

Сінгури

18

4

0

14

19-77

12

19

Вертокиївка

18

3

0

15

20-75

9

20

Зарічани

18

2

3

13

20-48

9

21

Березівка

18

1

2

15

16-105

5

22

Вереси

18

0

1

17

9-107

1

 

Бомбардири

1. Прус О. (Новогуйвинське) – 29

2. Сажин М. (Новогуйвинське) – 23

3. Коваль Ю. (Гуйва) – 23

4. Майструк Д. (Ліщин/Лука) –19

5. Томашевський В. (Садки) – 16

6. Безверхий В. (Губернія) – 15

7. Антонюк Ю. (Троянів) – 15

8. Куприненко І. (Висока Піч) – 14

9. Клименко О. (Левків) – 13

10. Павлюк Р. (Глибочиця) – 13

11. Нікітенко Ю. (Кам’янка) – 13

 

 

 

Пропускають наступну гру

Макаєв В. («Атлет», третя жовта картка)

Барановський С. (Станишівка, третя жовта картка)

Ганько А. («Промінь», третя жовта картка)

 

 

Календар ігор

 

              19 тур 02.10

Кам’янка

09.00 Кам’янка – «Інтерстиль» (Тетерівка)

11.00 Березівка – Троянів

Левків

09.00 «Промінь» (Левків) – Сінгури

11.00 Садки – Вереси

Новогуйвинське

09.00 «Танкіст» (Новогуйвинське) – Іванівка

11.00 Глибочиця – Ліщин/Лука

13.00 «Метеор» (Василівка) – Висока Піч

Гуйва

09.00 «Атлет» (Гуйва) – Оліївка

11.00 Станишівка – Вертокиївка

 

                20 тур 09.10

Новогуйвинське

15.00 «Атлет» (Гуйва) – «Танкіст» (Новогуйвинське)

Ліщин

09.00 Ліщин/Лука – Станишівка

11.00 Кам’янка – Глибочиця

13.00 «Промінь» (Левків) – Садки

Новогуйвинське

10.00 Троянів – Кодня

12.00 «Інтерстиль» (Тетерівка) – Висока Піч

Гуйва

09.30 Сінгури – Іванівка

11.30 Вереси – «Губернія» (Вереси)

13.30 Вертокиївка – Березівка

 

 

 

«Кристал» (Озерне) – «Метеор» (Василівка)

 

Зарічани – Оліївка

 

21 тур 16.10

 

Глибочиця – «Інтерстиль» (Тетерівка)

 

Станишівка – Кам’янка

 

Березівка – Ліщин/Лука

 

Кодня – Вертокиївка

 

Оліївка – Троянів

 

«Танкіст» (Новогуйвинське) – Зарічани

 

Сінгури – «Атлет» (Гуйва)

 

Садки – Іванівка

 

«Губернія» (Вереси) – «Промінь» (Левків)

 

«Метеор» (Василівка) – Вереси

 

Висока Піч – «Кристал» (Озерне)

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here