Home Кримінал На Житомирщині директора школи засуджено за побиття учня

На Житомирщині директора школи засуджено за побиття учня

121

Колишнього директора загальноосвітньої школи райцентру визнано винним у перевищенні влади, що супроводжувалося насильством.

Як повідомив прокурор відділу підтримання державного обвинувачення у судах прокуратури області Денис Стемковський, засуджена службова особа, замість того, щоб, як керівник загальноосвітнього закладу, забезпечувати захист прав учнів та дотримуватися етичних норм поведінки у школі, завдав учню декілька ударів, спричинивши потерпілому фізичний біль.  Таким чином директор вирішив покарати школяра за погану поведінку.

Суд визнав колишнього директора школи винним у вчиненні злочину та призначив покарання – 4 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями у навчальних закладах, а також посади, пов’язані з вихованням дітей строком на два роки. На підставі ст. 75 Кримінального кодексу України його звільнено від відбування основного покарання з випробовуванням та призначено іспитовий строк на 3 роки, повідомили у прес-службі прокуратури Житомирської області.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here