Home Місто Половина українців вважає ТВ-рекламу найбільш ефективною

Половина українців вважає ТВ-рекламу найбільш ефективною

112

Згідно з результатами соціологічного дослідження, проведеного медіа-агентством Nirvana Media, 50% українців вважають телевізійну рекламу найефективнішим методом просування товарів і послуг.

Як повідомили Корреспондент.biz у Nirvana Media, у даному дослідженні йдеться не про витрати на рекламу і не про вартість одного звернення, а про відгуки споживачів.

Після телевізійної найбільш ефективною вважається зовнішня реклама (26%), а рекламі в інтернеті віддають перевагу 13% респондентів. Реклама у пресі та на радіо завоювала 3,7 та 1,6% відповідно.

Автори дослідження зазначають, що сучасна реклама спрямована головним чином на формування стилю життя потенційних споживачів, конструювання легенд, що переконують представників цільових груп у необхідності придбання тих чи інших товарів, тобто рішення стратегічних завдань. Оптимальний рекламний носій повинен не лише забезпечувати максимальний охват цільової аудиторії, а й сприяти формуванню іміджу марки. Причому фахівці вважають, що максимальний ефект доступний за умови сприйняття бренда на чотирьох рівнях – емоційному, функціональному, раціональному і ціннісному.

Директор Nirvana Media Любов Конон підкреслила, що перш ніж говорити про ефективність реклами, потрібно, у першу чергу, оцінити галузь діяльності бізнесу, для якого вона створюється, а також поєднання дієвого креативу та оптимального розміщення, яке , забезпечує охоплення найбільшої частини цільової аудиторії.

Зазначимо, що дослідження було проведено на початку 2011 року методом онлайн-інтерв’ю із використанням панелі IVOX. Вибірка становить 1000 анкет. Структура вибірки відповідає складу інтернет-користувачів України за віком, статтю та регіоном проживання. Статистична похибка не перевищує 3%.

У березні повідомлялося, що 50% українців вважають якість реклами на українському ТБ такою, що не відповідає світовим стандартам, а ще 27% оцінюють її якість як низьку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here