Home Кримінал На Житомирщині накрали нафти на 6 млн. грн.

На Житомирщині накрали нафти на 6 млн. грн.

108
За останні кілька років у Житомирській області скоєно крадіжок нафти з нафтопроводів на 6 млн. грн., а збитки від пошкодження магістральних трубопроводів сягають 1 млн. грн.
 
Такі цифри були озвучені на міжвідомчій нараді у прокуратурі області, на який розглядався «Стан профілактики та протидії несанкціонованому втручанню у роботу магістрального трубопроводу», повідомила прес-служба відомства. 
 
Як доповів прокурор області Ігор Проценко, за фактами несанкціонованого втручання у роботу нафтопроводів та трубопроводів правоохоронцями порушено 37 кримінальних справ.
 
Але у переважній більшості випадків особи, які вчинили злочин, не встановлені, до кримінальної відповідальності не притягнуті, а заподіяну державі шкоду не відшкодовано, констатував головний прокурор області. 
 
Ігор Проценко наголосив і на відсутності взаємодії з цього питання органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з правоохоронними органами. І це при тому, що кожна несанкціонована «врізка» у магістральний трубопровід несе не тільки збитки державі, а й значний ризик виникнення аварій або техногенних катастроф, забруднення навколишнього природного середовища, створює загрозу здоров”ю та  життю людей.
 
На нараді узгоджено проект постанови, у якому враховано  пропозиції щодо поліпшення роботи з даного напряму.
 
 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here