Головна Кримінал На Житомирщині почастішали випадки телефонних шахрайств

На Житомирщині почастішали випадки телефонних шахрайств

88
0

На території Житомирської області досить розповсюдженим є телефонне шахрайство. Часто на вулиці до перехожих людей звертаються незнайомі особи, які просять начебто зателефонувати. Версії для цього можуть бути різними, однак мета одна – видурити ваші речі. З початку року таких шахрайств зареєстровано 28.

У випадках, коли незнайомий просить скористатись вашим терміналом, ні в якому разі не передавайте його сторонній особі. Краще уточніть обставини, необхідність дзвінка і зробіть його самі. 

До махінацій з телефонами шахраї вдаються й іншим способом. Вони телефонують до людини, представляються працівниками правоохоронних органів і повідомляють про вигадані проблеми близьких та пропонують вирішити питання шляхом перерахунку певної суми грошей, що потерпілі, в більшості, і роблять. У поточному році на території області зареєстровано 9 шахрайств такого виду.

Крім того, непоодинокі випадки коли зловмисники заходять у домівки жителів області, назвавшись працівниками соціальних служб. Вони можуть пропонувати обмін грошових купюр нібито старих на нові. А люди, не задумуючись, дістають свої зоощадження із сховок і віддають невідомим, які, як згодом виявляється, є шахраями. Значна частина таких злочинів вчиняється відносно людей похилого віку, оскільки саме вони є найбільш уразливими та незахищеними, на жаль, до того ж, схильні довіряти всім і кожному.

Тож, правоохоронці області попереджають:  будьте обережними та уважними.  Особливо прискіпливо ставтесь до випадків, пов’язаних із використанням грошових коштів, – єдина мета шахраїв їх у вас видурити, повідомила Тетяна Дружинська інспектор СЗГ УМВС України в Житомирській області.

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here