Home Політика Табачник розказав росіянам, що ”умом Россию не понять”

Табачник розказав росіянам, що \”умом Россию не понять\”

93
0

У Москві презентували науково-популярне видання під загальною редакцією міністра освіти Дмитра Табачника "Все про Росію".

Книгу, видану тиражем 1,5 тисячі екземплярів у видавництві "Фоліо", було роздано сьогодні ректорам українських і російських вишів у Москві в ході проведення Днів освіти та науки України в Росії.
 
У передмові до видання зазначається, що розповідати про будь-яку країну важко, розповісти про Росію – майже неможливо.
 
"Росія – це восьма частина суші, з усіма її неймовірними багатствами, до якої додається "загадкова російська душа". Як тут не пригадати тютчевське "Умом Россию не понять", – йдеться в передмові.
 
Також зазначається, що в книзі розповідається про сучасну Росію, яка дбайливо зберігає свої історичні та природні багатства й відкриває їх наново для всіх, хто хоче дізнатися про цю країну якомога більше.
 
У видання висловлюються загальні відомості про Росію (географічне положення, чисельність населення, політико-адміністративний устрій). Велику увагу приділено історії Росії. Ця частина книги починається розділом "Росія-Русь. Звідки ці назви?" і закінчується викладом історії країни в 90-х роках ХХ сторіччя.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here