Головна Кримінал На Житомирщині посадовець отримувала зарплату за неіснуючого водія

На Житомирщині посадовець отримувала зарплату за неіснуючого водія

93
0

Службова особа однієї з  райдержнасінінспекцій фіктивно оформила на роботу водія і щомісячно впродовж декількох років надавала відповідні документи про сумлінне виконання ним своїх посадових обов’язків. За що регулярно на його рахунок перераховувалася заробітна плата. Ці кошти знімала… сама начальниця інспекції та використовувала на власні потреби. Аналогічно вона робила і з добовими за відрядження, в які на паперах відправляла неіснуючого водія.

Крім того, неправдиві відомості вносилися чиновницею й до документів щодо службового автомобіля, який насправді знаходився у несправному стані та не використовувався. Таким чином за декілька років посадовець розтратила майже 90 тис. грн. бюджетних коштів. 
 
Стосовно зловмисниці слідчим підрозділом Управління СБ України в Житомирській області порушено кримінальну справу, по який триває досудове слідство, повідомила прес-служба УСБУ Житомирщини.
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here