Home Кримінал На Житомирщині у браконьєрів вилучили підпільні арсенали зброї

На Житомирщині у браконьєрів вилучили підпільні арсенали зброї

139

Двоє жителів області полювали на дичину у Червоноармійському районі за допомогою незареєстрованої зброї. Походження вилученої вогнепальної зброї нині з’ясовується.

Про це інформуть в Червоноармійському РВ УМВС.

На території Житомирщини наразі тривають заходи, направлені на виявлення і припинення фактів незаконного обігу зброї, боєприпасів і вибухових речовин. І саме результатом одного з таких рейдів стало виявлення правоохоронцями двох озброєних чоловіків неподалік фермерських угідь с.Червоносілки Червоноармійського району.

Під час перевірки документів з’ясувалося, що жоден з полювальників не може надати необхідних підтверджень реєстрації зброї, оскільки таких немає взагалі. За цих обставин на місце події було викликано слідчо-оперативну групу місцевого райвідділку міліції.

– Затриманими виявилися 27-ми та 31-річний жителі Червоноармійського та Баранівського районів. За їх словами, вони сподівалися вполювати дикого кабана у полі, – повідомив начальник Червоноармійського РВ УМВС Віктор Лисюк.

Відтак у чоловіків правоохоронці вилучили вогнепальну нарізну зброю типу карабін Мосіна із чотирма набоями калібру 7,62 мм, а також мисливську гладкоствольну рушницю 16 калібру, які наразі направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.

І якщо, відповідно до чинного законодавства, власник мисливської рушниці відбудеться адміністративним покаранням, то іншому чоловікові, в якого вилучено нарізну зброю, доведеться нести кримінальну відповідальність. Нині за фактом незаконного поводження зі зброєю розпочато досудове розслідування.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here