Home Місто Житомирянин покинув роботу заради мрії полетіти на Марс. ВІДЕО

Житомирянин покинув роботу заради мрії полетіти на Марс. ВІДЕО

168

У сотню претендентів, які першими можуть полетіти на Марс, увійшов і український інженер Сергій Якимов. Хлопцеві 26 років і він мріє про підкорення Червоної планети, хоч і усвідомлює, якщо все вдасться, це буде квиток в один кінець, йдеться в сюжеті ТСН.

Потенційний марсіанин, а поки житель Житомира Сергій Якимов, вже через 10 років може стати жителем Червоної планети. Організатори польоту на Марс, нідерландська компанія, відібрала українського інженера з 200 тисяч претендентів з усього світу. Зараз добровольців сто, але на Марс полетять тільки 24 людини. До тих пір на планету відправлять житлові модулі, оранжерею для вирощування овочів, спеціальні прилади для виробництва води і повітря.

До життя на чужій планеті команду готуватимуть 8 років, а переліт на Марс займе 7-8 місяців. Після прильоту – довга адаптація та облаштування життя.

Сергій, інженер за фахом, до недавнього часу працював в столичному інституті космічних досліджень, але кинув роботу через малу зарплату, вирішив повністю присвятити себе мрії і дістатися до іншої планети. Він знає, що повернутися на Землю переселенці, швидше за все, не зможуть. Мати Сергія від такої перспективи не в захваті, але мрію сина підтримує.
Політ запланований на 2025, а життя людей на Марсі організатори проекту хочуть перетворити на реаліті-шоу.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here