Home Кримінал На Житомирщині вандали розфарбовують дизель-поїзди

На Житомирщині вандали розфарбовують дизель-поїзди

131

На сьогодні ситуація з пошкодженням, у тому числі розфарбовуванням, приміського рухомого складу набула систематичного характеру. Це не лише завдає значних збитків регіональній філії, а й призводить до неестетичного вигляду рухомого складу, важають у Південно-Західній залізницію.

Попри намагання працівників залізниці, машиністів та помічників машиністів електропоїздів, перешкодити розфарбуванню, порушники неодноразово погрожували їм фізичною розправою. Завдяки професіональним та скоординованим діям зловмисників, що пошкоджують рухомий склад, неодноразово затримували працівники оперативних груп стрілецьких команд воєнізованої охорони регіональної філії .

Лише за два дні червня воєнізована охорона Південно-Західній залізниці затримала кількох порушників. Так, 1 червня о 03 год. 15 хв. на станції Олевськ стався випадок розфарбування дизель-поїзда, а вже о 07 год. 20 хв. під час його прибуття на територію приміського парку станції Коростень працівниками воєнізованої охорони стрілецької команди Коростень затримано одного порушника, який робив фото та відео фіксацію своєї роботи – розфарбування.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here