Home Кримінал На Житомирщині в’язні не завжди утримуються належним чином, – прокуратура

На Житомирщині в’язні не завжди утримуються належним чином, – прокуратура

82

Проведені перевірки засвідчили, що посадові особи установ тримання ув’язнених не повною мірою виконують свої службові обов’язки. Вони не забезпечують належної ізоляції ув’язнених і засуджених та постійного нагляду за ними.

Про це повідомляє прокуратура Житомирської області.

Зокрема, формальний підхід оперативних працівників до службових розслідувань не сприяє виявленню каналів надходження заборонених предметів до в’язнів. Унаслідок цього кількість заборонених предметів, що потрапили на охоронювану територію, упродовж поточного року збільшилась на 10%.

Також установлено порушення вимог законодавства щодо спільного тримання ув’язнених різних категорій.

Так, у слідчому ізоляторі при Житомирській установі виконання покарань № 8 разом утримувались ув’язнені, які вчинили  злочини середньої тяжкості і тяжкі злочини, а особи, вперше притягнуті до кримінальної відповідальності, трималися з ув’язненими, які вже мали судимість, йдеться у повідомленні.

Суттєві прорахунки у діяльності адміністрацій установ виконання покарань та недостатня організація роботи зі сторони обласного управління ДПтСУ України призвели до неналежного стану законності у даній сфері.

Як наслідок, за документами прокурорського реагування до дисциплінарної відповідальності притягнуто 41 посадову особу органів і установ ДПтСУ в області, наголошують у прес-службі.

Нагадаємо, що нещодавно У житомирській виправній установі громадянин Польщі наклав на себе руки.

Чоловік відбував покарання за організацію наркотрафіку. Він мав відсидіти більше 9 років.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here