Home Місто В Житомир на День незалежності приїдуть діти з 12 країн світу на...

В Житомир на День незалежності приїдуть діти з 12 країн світу на фестиваль \”Я вірю\”

97

В День незалежності у Житомирі пройде перший Міжнародний пісенний фестиваль дітей та молоді з особливими потребами "Я вірю", повідомляє «Житомирська хвиля».

Організатори фестивалю, представники міського Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, Міжнародного благодійного фонду інвалідів та Міжнародного благодійного фонду "Україна і Світ", шукають можливість привернути увагу до цієї категорії дітей і розвивати їх таланти.

Про свої наміри взяти участь у фестивалі вже заявили діти з усіх областей України та 12 країн світу.

"Це для них, це для того, щоб вони знову відчули милосердя і благодійність, яку ми будемо проявляти разом з Фондами, з реабілітаційними центрами, ми їх любимо, ми їх поважаємо, вони наші", – наголосив радник президента Міжнародного Фонду інвалідів Олександр Іськов.

Загалом у фестивалі майже сто дітей та молодь з особливими потребами віком від шести до 25 років змагатимуться за звання кращих.

На правах господарів Житомир представлятиме троє конкурсантів. Усі учасники будуть відзначені заохочувальними призами, а на переможців чекають нагороди.

Відбірковий тур триватиме в Житомирському міському Палаці культури 23 серпня, а гала-концерт першого Міжнародного пісенного фестивалю "Я вірю" пройде в День незалежності України на майдані Корольова.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here