Home Кримінал На Житомирщині затримали іноземця, який переклеїв своє фото в чужі документи

На Житомирщині затримали іноземця, який переклеїв своє фото в чужі документи

102

На території регіону, як і по всій Україні, упродовж двох тижнів тривали профілактичні заходи «Мігрант». Результатом роботи житомирських правоохоронців стало викриття низки протиправних діянь, які суперечать вимогам чинного законодавства про правовий статус іноземців і осіб без громадянства.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Житомирській області.

Ініційовані Державною міграційною службою профілактичні заходи «Мігрант» тривали на Житомирщині з 10 по 24 березня. До їх проведення залучалися прикордонники, представники служби безпеки та міліції.

Упродовж двох тижнів правоохоронці перевірили місця можливого перебування іноземних громадян, у тому числі гуртожитки, готелі, приватні адреси, навчальні заклади та туристичні організації, а також ринки, вокзали та транспортні засоби.

У результаті проведених заходів затримано громадянина Афганістану за підробку особистих документів для перебування на території України. Іноземець переклеїв свою фотокарту у чужому посвідченні біженця.

Також викрито громадянина Азербайджану за використання посвідчення особи з недостовірними відомостями.

Відповідні інформації внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.358 (Підроблення документів…) Кримінального кодексу України. Розпочаті кримінальні провадження. За порушення чинного законодавства іноземцям  загрожує як штраф, так і позбавлення волі строком до 5 років.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here