Home Місто На Лятошинського посадили шаровидні клени, які закупили в минулому році за бюджетні...

На Лятошинського посадили шаровидні клени, які закупили в минулому році за бюджетні кошти

136

 У Житомирі проходить  місячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста, інформують на сайті міськради.

Відповідно до розпорядження міського голови «Про весняний загальноміський благоустрій  та санітарне прибирання міста»  від 13.03.2015 №132  у  Житомирі з 19 березня до 25 квітня 2015 року  проходить весняне  санітарне прибирання міста.

У рамках місячника з благоустрою проходить заходи з  озеленення міста. Заходи посадки зелених насаджень проводяться відповідно до Правил утримання зелених насаджень міст.
 
«Шаровидні клени закупили в грудні минулого року за кошти з міського бюджету.  Це дерева з нормальною кроною та стовбуром, – зазначає  директор підприємства «Зеленбуд» Валерій Дев’ятко. – У минулому році вирізали та викорчували 37 дерев на першому Бульварі. У середині березня тут садили кущі. На вулиці Лятошинського забрали хворі дерева та висадили шаровидні клени».
 
Також він повідомив, що в рамках місячника підприємством  передбачено висадити понад 1000 дерев і понад 4500 кущів. «У теплицях вирощуємо нові саджанці та  практично всю розсаду, крім витких рослин. У нас 5-7 видів чорнобривців, є петунії, ценерарії та інші літні культури, з яких можна робити килимовий узор. З  кожним роком наше місто повинно ставати кращим», – зазначає директор «Зеленбуду».
 
"Роботи, спрямовані на  посадку зелених насаджень, заплановані на 57 об’єктах міста: це, практично, всі центральні вулиці та сквери Житомира", – зауважив В.Дев’ятко.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here