Home Кримінал На Житомирщині підозрюють суддю у шахрайстві: ухвалив 27 “земельних” рішень на користь...

На Житомирщині підозрюють суддю у шахрайстві: ухвалив 27 “земельних” рішень на користь злочинного угруповання

281

27 судових рішень щодо набуття права власності на 32 ділянки ухвалив суддя Чуднівського районного суду на Житомирщині на користь злочинного угруповання. За пособництва судді злочинна група вивела понад 100 га землі вартістю більше 2 млн грн із користування Чуднівської та Вільшанської громад. 

Судді повідомили про підозру щодо пособництва у шахрайстві в особливо великих розмірах.

Про це повідомляє прокуратра області:

“Суддя одного з районних судів Житомирщини, діючи на користь злочинного угруповання та використовуючи підроблені документи, систематично постановляв рішення щодо набуття права власності на землю за особами, які не мали на це право.

Зокрема, серед інших, суддя постановив рішення на підставі матеріалів, які нібито підтверджували, що померла у 2000 році особа прийняла у спадщину в 2017 році декілька гектарів землі”.

Зокрема, пакети документів до суду готували співучасники угруповання у складі начальника підрозділу із запобігання і виявлення корупції прикордонного загону, директора агропідприємства з вирощування зернових та його юристка. Їм повідомили підозри за оборудки з землею у липні 2023 року.

Фігуранти угруповання на основі таких судових рішень від імені підставних осіб реєстрували право власності на землю. Згодом перереєстровували на директора агропідприємства або його близьких родичів.

Наразі на незаконно набуті у власність земельні ділянки накладено арешт. Обласною прокуратурою усі постановлені підозрюваним судові рішення оскаржено в апеляційній інстанції.

Також органами прокуратури вирішуватиметься питання щодо обрання судді запобіжного заходу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here