Головна Кримінал На Житомирщині в монастирі знайшли колишніх кримінальників, які спілкуються з рф

На Житомирщині в монастирі знайшли колишніх кримінальників, які спілкуються з рф

982
0

СБУ завершила  обшуки у чоловічому та жіночому монастирях московського патріархату в Коростенському районі. В Овруцькій-Коростенській єпархії знайшли колишніх кримінальників, який  досі спілкується з громадянами рф. Також на території монастирів багато ворожої літератури та російських прапорів. 

Служба безпеки завершила контррозвідувальні (безпекові) заходи на об’єктах УПЦ (МП), які розташовані у Херсонській, Черкаській, Житомирській та Волинській областях. На території єпархій виявлено російські паспорти, прокремлівську літературу, «документи» окупаційних адміністрацій і прапори терористичних організацій «л/днр»”, – йдеться в повідомлені СБУ області.

Зокрема, на території чоловічого монастиря Овруцько-Коростенської єпархії і Скиту у Житомирській області викрито колишніх кримінальників, які підтримують зв’язок з абонентами рф. Наразі ці контакти перевіряє СБУ.

Крім того, ще в одному монастирі Житомирщини виявили особу, яка з 2020 року перебуває у загальнодержавному розшуку як безвісти зникла.

Під час огляду приміщень Свято-Миколаївського Милецького монастиря знайдено тексти молитов за країну-агресора та російські «підручники», в яких вихваляють кремлівський режим. Наразі всі вилучені матеріали направлено на експертизу для вжиття подальших процесуальних дій.

Нагадаємо, нещодавно СБУ провела обшуки в будівлях московського патріархату Житомира та району, там виявили «гостей», що були на зв’язку з абонентами Росії, підтримували дії російської армії, а також знайшли російську агітаційну літературу.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here