Головна Гроші На Житомирщині викрили схему продажу авто, ввезених для ЗСУ

На Житомирщині викрили схему продажу авто, ввезених для ЗСУ

786
0

“Автобазар” із автівок, ввезених без митних платежів, як гуманітарну допомогу для ЗСУ влаштував чоловік на Житомирщині. 

1 лютого поліцейські зафіксували продаж трьох автомобілів – Honda CR-V, Volkswagen Touareg, Volvo CX90 – на понад пів мільйона гривень, які в документах значилися гуманітарною допомогою.

“Наприкінці січня, знаючи про продаж чоловіком кількох автівок, правоохоронці провели необхідні слідчі дії для документування факту їх реалізації. Потенційний покупець, домовившись про придбання транспортних засобів, авансом оплатив частину замовленої суми – 40 тисяч гривень. 

Сама зустріч відбулась надвечір 1 лютого на Звягельщині. Тут покупець повністю розрахувався за три автомобілі марок «Honda CR-V», «Volkswagen Touareg», «Volvo CX90» і отримав документи, що підтверджують гуманітарне призначення транспортних засобів. Загальна сума покупки становила майже пів мільйона гривень в еквіваленті національної валюти”, – повідомили правоохоронці.

Слідство встановило, що злочинну схему заробітку налагодив 42-річний житель Бердичева. Підозрюваний, маючи інвалідність 3-ї групи, яка надає право безперешкодно перетинати кордон, надавав митним органам листи з військових формувань (їх достовірність перевіряється) щодо потреби у транспорті та запевняв про намір доставити транспортні засоби ЗСУ як гуманітарну допомогу. Насправді ж доставлені в Україну автомобілі як гуманітарка військовим не відправляв, а продавав через комерційні інтернет-сервіси.

Під час обшуків у чоловіка вилучили гроші та інші документи-свідчення протиправної діяльності.

Йому загрожує ув’язнення на строк від 5 до 7 років.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here