Виклики на телефонний номер «104» у 70% пов’язані з витоками газу. Бригади аварійно-диспетчерської служби можуть лише локалізувати аварійну ситуацію, однак ремонтні роботи та утримання внутрішньобудинкових мереж – відповідальність власників. Для цього необхідно укласти договір, а виконання робіт підтверджується актом.   

За перший місяць 2023 року аварійно-диспетчерска служба «104» АТ «Житомиргаз» опрацювала 1751  заявк, з них  1231 – витік газу, відтак небезпечна, аварійцна ситуація. Це у свою чергу могло завдати непоправної шкоди здоров’ю господарів та їх майну. 

Фахівці аварійно-диспетчерської служби вкотре звертаються до споживачів газу і просять не нехтувати правилами безпеки, а також скористатися послугою технічного обслуговування внутрішніх мереж (ТО). Працівники компанії,  які мають усе необхідне технічне забезпечення, досвід та відповідний дозвіл на газонебезпечні роботи  в короткі терміни проведуть діагностику. Якщо будуть виявлені витоки газу чи низка несправностей аварійного характеру, фахівці усунуть їх, попердивши загрозу та її наслідки. Також до послуги ТО входить  очищення, змащення, регулювання та інші заходи з утримання працездатності і справності елементів системи газопостачання. 

«Варто пам’ятати, що будь-яке технологічне чи побутове обладнання та мережі має свій ресурс експлуатації і потребує систематичного догляду та технічного обслуговування. Щодня наші працівники виявляють витоки газу в квартирах і будинках. У помешканнях, де вже проведене якісне технічне обслуговування, попереджено ризики можливих витоків, а це означає, що газоспоживання буде безпечним», – розповідає начальник центрального диспетчерського управління В’ячеслав Тарасов.

Послугу технічного обслуговування мають право виконувати організації, що мають дозвіл на проведення газонебезпечних робіт. Варто зазначити, що АТ  «Житомиргаз» має понад 60 років досвіду у галузі обслуговування мереж.  Також працівники компанії регулярно навчаються, вдосконалюючи свою кваліфікацію.

Для отримання консультацій або укладання договору з газовою компанією, споживачі природного газу можуть звертатись до 104.ua Клієнтський простір АТ «Житомиргаз» за місцем проживання або телефонувати за номером: 097 852 31 43.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here