Home Кримінал Наркобізнес у Житомирі. Поліція затримала людей, які виготовляли амфетамін прямо у багатоповерхівці

Наркобізнес у Житомирі. Поліція затримала людей, які виготовляли амфетамін прямо у багатоповерхівці

266

В Житомирі поліція розкрила наркобізнес. Учасники злочинної групи виготовляли амфетамін прямо у багатоповерхівці. Кримінальне угруповання очолював 37-річний мешканець міста, що перетворив свою квартиру на нарколабораторію. Розширюючи свій “бізнес”, він залучив до цієї незаконної діяльності свого брата та ще двох людей.

Спеціалісти поліції встановили, що злочинна група працювала з кінця 2022 року, використовуючи різні заходи для конспірації. В основному наркоділки змінювали номери телефонів, використовували умовні фрази під час спілкування, розмови були короткими та прихованими.Продавали виготовлений амфетамін поблизу свого місця проживання а інколи у під’їзді біля дверей квартири.

Після отримання достатніх доказів оперативники здійснили затримання учасників у той момент, коли вони знову реалізовували партію наркотику. За результатами обшуків вилучили готовий амфетамін, обладнання для його виробництва та інші матеріали. Правоохоронні органи пред’явили затриманим численні звинувачення, включаючи незаконне виготовлення, зберігання та збут наркотиків у великих розмірах. Організатору та його спільникам також інкримінують незаконне утримання обладнання для виробництва наркотиків.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here