Home Кримінал Нічний розбійний напад та смертельне побиття приятеля закінчилося для обох коростенців ув’язненням...

Нічний розбійний напад та смертельне побиття приятеля закінчилося для обох коростенців ув’язненням на 13 та 9 років

13

Двох жителів Коростеня визнали винними у розбійному нападі. Крім цього, одного з них, раніше судимого 33-річного коростенця визнано винним у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, які спричинили смерть потерпілого. Обом призначено покарання, відповідно, 13 та 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Тяжкі злочини вони вчинили у квітні 2020 року. Напередодні вони спільно з потерпілим розпивали алкогольні напої у центрі міста. Вже пізно уночі, попри їхню пропозицію продовжити й далі «святкування», потерпілий все ж поїхав зі знайомими додому.

З таким рішенням приятелі не погодилися. Найнявши таксі, поїхали слідом за ним. Проте господар замкнув двері та не впустив їх до хати.  

Тоді 33-річний обвинувачений вибив вікно, заскочив у помешкання та заподіяв господарю раптовий удар в обличчя, від якого той впав. Після цього зловмисники продовжили у будинку розпивати алкоголь. Потерпілий   зателефонував до поліції і повідомив про напад. Однак агресивний нападник знову накинувся на господаря, заподіявши йому смертельних побоїв.

Викравши телефон і невелику суму готівки, засуджені придбали пляшку горілки та пішли пиячити до іншого свого знайомого, де їх і затримали правоохоронці.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here