Home Відпочинок Прогулянка під рожевими каштанами: Житомир у травні. ФОТОРЕПОРТАЖ

Прогулянка під рожевими каштанами: Житомир у травні. ФОТОРЕПОРТАЖ

340

Житомиряни остаточно повертаються до роботи і навчання після Великодніх свят, а тим часом місто зустрічає різноманіттям цвітіння квітів та декоративних дерев.

Травень традиційно увібрав у себе яскраві кольори та насичені аромати, відчути які найкраще можна в ранню пору та вечірній час.

Прогулюючись центром міста 13 травня, журналісти «Першого житомирського інформаційного порталу» зафіксували на фото трохи весняної краси на Новому Бульварі, а також у Шодуарівському парку та поблизу Поліського національного університету, де нині квітнуть каштани – білі та рожеві.

Саме тут (вулиця Фещенка-Чопівського, зупинка громадського транспорту «Старий Бульвар») знаходиться чи не найбільша кількість рожевих каштанів (поодинокі дерева є й в інших районах міста, а тут ціла алея), помилуватися якими можна без проблем пішоходам та автомобілістам.

До речі, цей рожевий каштан – прищеплена пурпурова форма гіркокаштана звичайного, як пояснив у коментарі викладач факультету лісового господарства та екології Юрій Сірук.

Пригадаємо, що в столиці України в 2013 році були висаджені рожеві каштани, принаймні оплачували саме саджанці відповідного сорту, але зацвіли вони як звичайні, після чого ситуацію почали розслідувати відповідні органи.

Юлія Демусь

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here